Ranet & Co. Ltd
Sections -> Rules for Order and Sale -> Радіозв'язок в нашом...

Про рації і радіостанції

Радіозв'язок в нашому житті займає важливу роль. Сучасні рації використовують спортсмени, любителі активного відпочинку, туристи, досить часто рації використовуються і в роботі, адже їх можливості і якість зв'язку достатні для вирішення багатьох виробничих завдань.

Ті, кому ще не довелося стикатися з роботою сучасних радіостанцій, дуже часто дивуються тим, хто воліє розмовляти по радіостанції замість мобільного телефону. І дійсно, питання щодо того, навіщо потрібна така станція, коли таке широке поширення отримали мобільні телефони, задається дуже часто. Однак, незважаючи на наявність такого питання, популярність радіостанцій збільшується з кожним днем, адже завдяки безлічі моделей, що випускаються сьогодні можна купити не тільки професійні радіостанції, але й більш бюджетні моделі, які користуються великою популярністю у туристів. Адже в багатьох місцях просто відсутня можливість зв'язатися з кимось із учасників туристичної групи за допомогою мобільного зв'язку, а ось за допомогою рації це зробити стає досить легко, головне, щоб всі учасники знаходились в полі дії радіостанції. Сьогодні навіть в найпростішій рації є кілька каналів для радіозв'язку, висока якість передачі звуку і РК-дисплей, придбати рації з такими характеристиками в даний час стало просто. На відміну від дорогих радіостанцій рації мають декілька переваг - ціна рації набагато нижче радіостанції, для покупки рації не потрібні дозволи від органів радіозв'язку, так як вони працюють на потужності до 0,5 Вт і використовують спеціальний дозволений діапазон радіочастот, рації більш компактні, а придбати рації може кожен. Залежно від характеристик рації можуть застосовуватися для відпочинку - полювання, риболовля, лижні курорти, так і для роботи - в охоронних структурах, на будівництві. У нас представлені рації VERTEX, які за поєднанням можливостей, якості, робочих характеристик, надійності і ціни вважаються одними з кращих в Україні. Купити рації в Києві і з доставкою по Україні зараз як ніколи просто.

 

Компанія Ранет і К пропонує великий вибір оригінальних радіостанцій, рацій та аксесуарів фірми VERTEX!

У нас є все необхідне для Вас обладнання: радіостанції, рації, аксесуари, акумулятори, акумуляторні батареї, мікрофони до радіостанцій, ЗІП, гарнітури, пристрої переговорні, антени автомобільні, системи радіозв'язку, антени стаціонарні, антени базові, транкінговий радіозв'язок, сертифіковані і т. д..

 


Search
 
News, Articles
Forum
FilesDB
Hello, Guest
Log in
Identify myself
I forgot my password
Register

© 2012-2019 Ranet & Co. Ltd
powered by © 2004-2010 ReloadCMS Team